| O nas | Kontakt | Regulamin | Dostawa | Zwroty | Partnerzy | Współpraca hurtowa | Polityka Prywatności | Pliki do pobrania |
30 dni na zwrot Darmowa dostawa
od 250 zł
Wysyłka już od 12 zł
+ 48 791 397 497
Współpraca hurtowa
na LadyBo.pl
0
0 produktów w koszyku
Do kasy
Suma:0
Jesteś nowy na stronie?
Jeśli po raz pierwszy odwiedzasz nasz sklep, wpisz swojego maila i przejdź do formularza rejestracyjnego E-Mail
Masz już konto?
E-Mail Hasło Zapomniałeś hasła?

Reklamacje i zwroty

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY
dotyczy Konsumenta

 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy dane kontaktowe:

 

Lady Bo Imp-Exp Grażyna Witkowska
05-820 Piastów
ul Orzeszkowej 11

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 20 PLN.

 

Wskazujemy, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Zwrot

W naszym sklepie masz możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni. Informujemy jednak, że towar nie może w przypadku zwrotu nosić śladów użytkowania, a metki muszą pozostać nieoderwane.
 
Jeśli chcesz zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie, postępuj zgodnie z poniższą procedurą:
 
1) Ściągnij formularz zwrotu -> Formularz zwrotu
2) Wydrukuj i wypełnij
3) Zamieść w przesyłce razem ze zwracanym produktem oraz dokumentem sprzedaży (paragon/faktura).
4) Zabezpiecz dobrze przesyłkę przed możliwością uszkodzenia się produktu w trakcie transportu, dokładnie zaklej karton/kopertę.
 
Pieniądze zwracamy na podane w formularzu konto bankowe niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki z wymaganymi dokumentami. Pieniądze otrzymasz nie później niż w ciągu 14 dni.

Reklamacje

Jeśli chcesz złożyć reklamację produktów zakupionych, postępuj zgodnie z poniższą procedurą:
 

1) Ściągnij formularz zwrotu -> Formularz reklamacji

2) Wydrukuj i wypełnij

3) Wyślij reklamację na adres: Baubahaus ul Orzeszkowej 11, 05-820 Piastów


Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację Klienta w terminie 30 dni, a reklamację Konsumenta w terminie 14 dni.
Jeśli reklamacja zostanie uznana, Sprzedawca podejmie odpowiednie działania.